Promocje
ZESTAW PROMOCYJNY SYNBIOCOL 2+1 gratis
ZESTAW PROMOCYJNY SYNBIOCOL 2+1 gratis

594,00 zł

Cena regularna: 891,00 zł

szt.
Feel great Colway - zestaw kolagenowy colway
Feel great Colway - zestaw kolagenowy colway

671,40 zł

Cena regularna: 746,00 zł

szt.
EveryDay Care Pure - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care Pure - zestaw pielęgnacyjny colway

702,90 zł

Cena regularna: 781,00 zł

szt.
EveryDay Care Plus - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care Plus - zestaw pielęgnacyjny colway

781,20 zł

Cena regularna: 868,00 zł

szt.
EveryDay Care - Gold - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care - Gold - zestaw pielęgnacyjny colway

756,90 zł

Cena regularna: 841,00 zł

szt.
EveryDay Care - DNA - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care - DNA - zestaw pielęgnacyjny colway

783,90 zł

Cena regularna: 871,00 zł

szt.
Family Care set - zestaw pielęgnacyjny colway dla całej rodziny
Family Care set - zestaw pielęgnacyjny colway dla całej rodziny

1 093,50 zł

Cena regularna: 1 215,00 zł

szt.
Healthy Skin set - zestaw pielęgnacyjny colway
Healthy Skin set - zestaw pielęgnacyjny colway

775,80 zł

Cena regularna: 862,00 zł

szt.
Lifting set - zestaw pielęgnacyjny colway
Lifting set - zestaw pielęgnacyjny colway

1 044,00 zł

Cena regularna: 1 160,00 zł

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Atelomaska na Noc COLWAY – spełniony sen o pięknym wyglądzie każdego ranka
Atelomaska na Noc COLWAY – spełniony sen o pięknym wyglądzie każdego ranka

Atelomaska na Noc COLWAY – spełniony sen o pięknym wyglądzie każdego ranka

Sen umożliwia regenerację organizmu. Jednak spać i pięknieć można tylko z COLWAY. Nie trzeba do tego dziesiątków kosmetyków. Wystarczy jeden – Atelomaska na Noc. To arcydzieło technologii – luksusowy kosmetyk miejski oraz typu sleeping cream. Jego skuteczność zachwyca – potwierdziliśmy to w certyfikowanym laboratorium. Nałóż i prześpij się z tym, a rankiem w lustrze zobaczysz na własnej twarzy zdumiewający rezultat. 

 

ZAMÓW ONLINE TUTAJ: https://strefacolway.pl/pl/p/Krem-na-noc-atelomaska-na-noc-45-ml-regenerujaca-Colway/65

 

Sleeping cream to kosmetyk o kremowej konsystencji, który dedykowany jest do stosowania na czas snu. Zazwyczaj najwięcej czasu na przebywanie w objęciach Morfeusza przeznaczamy w porze nocnej, ale zdarza się, że niektórzy z nas nocą pracują (lub balują), a śpią w dzień. Pora, o której kładziemy się na nieprzerwany wielogodzinny wypoczynek połączony ze snem, nie powinna wpływać na skuteczność działania kosmetyku typu sleeping cream. Tak właśnie jest w przypadku produktu Colway Atelomaska na Noc. Ten należący do ekskluzywnej Złotej Linii Atelo produkt zaliczamy również do kategorii kosmetyków miejskich (zwanych też kosmetykami anti-pollution), gdyż dzięki bogactwu składników, które wchłaniają się w skórę podczas snu, ułatwia regenerację, nawilżenie i odżywienie skóry nie tylko zmęczonej całodzienną bieganiną, lecz także dotkniętej działaniem czynników miejskich: stresu, smogu, zanieczyszczeń nielotnych, klimatyzacji i promieniowania UV. W wyniku tak szerokiego spektrum działania bioskładników Atelomaski na Noc, obudzimy się każdego ranka piękniejsi. 

 

Skąd pomysł na maskę i krem na noc w jednym?

Założenie, które towarzyszyło tworzeniu naszej Atelomaski na Noc było następujące: dostarczać do skóry maksimum bioaktywnych składników przez maksymalnie długi czas, gdyż to najlepszy sposób na zaopatrzenie skóry w molekuły, które umożliwią nieomal natychmiastową poprawę wyglądu. Nasz produkt miał bowiem usuwać zmęczenie – nawet, jeśli sen trwał krócej od zalecanej liczby godzin, które powinno się spędzać w objęciach Morfeusza. 

Niedosypianie często zdarza się osobom prowadzącym miejski tryb życia. Trend ten wiąże się przecież z ciągłym pośpiechem, permanentnym brakiem czasu i stałym kontaktem z miejskim smogiem i stresem oraz z uczestnictwem w rozmaitych imprezach, które – kończąc się nad ranem – powodują, że mamy deficyty snu. Zatem opracowanie jednego kosmetyku, którym domkniemy pielęgnację i który pozwoli po przebudzeniu przywitać kolejny, intensywny dzień promiennym wyglądem, stało się celem w COLWAY. Postać kremu była do realizacji tego zadania zbyt lekka; strzałem w dziesiątkę okazała się formuła maski. Natomiast aby zmaksymalizować czas kontaktu kosmetyku ze skórą, postanowiliśmy wykorzystać potencjał spoczynku nocnego i ideę sleeping cream. Tak oto narodził się pomysł na produkt, który mając kremową konsystencję, może być stosowany na dwa sposoby: jak krem lub jako maska nakładana na wiele godzin. 

atelomaska na noc skladniki

Co zawiera Atelomaska na Noc COLWAY?

Ponieważ jest to kosmetyk wielofunkcyjny, bo upiększający, wspomagający regenerację skóry narażonej na miejskie zanieczyszczenia i niwelujący skutki beztroskiego pozbawiania się należytej ilości snu, dlatego też w składzie tego produktu bioaktywne substancje działają na wiele sposobów i na wielu poziomach dermalnych. Kluczowe składniki naszej Atelomaski na Noc to:

  • ProBioBalance® – kompleks probiotyków i prebiotyków szczególnie ważnych dla skóry i kształtowania jej prawidłowego mikrobiomu, które stanowi naturalną mikrobiologiczną ochronę tej tkanki; utrzymuje też homeostazę macierzy zewnątrzkomórkowej, gdyż przeciwdziała skutkom promieniowania UV, czyli degeneracji kolagenu i elastyny;
  • kompleks MC2 zawierający polifenole jagód acai, saponiny żeń-szenia i THP – tetrahydropiperynę – przygotowuje skórę na wchłanianie składników bioaktywnych oraz stanowi bogate źródło antyoksydantów o działaniu przeciwstarzeniowym; 
  • natywny kolagen COLWAY w postaci tropokolagenu, atelokolagenu, prokolagenu, a także polipeptydy bogate w argininę i lizynę – stanowią znakomite źródła aminokwasów, które po wędrówce w głąb skóry wykorzystane zostają do wytworzenia nowych zasobów białek dermalnych, a przez to przyczynią się do ujędrnienia oraz odmłodzenia skóry; 
  • alantoina i D-panthenol – działające synergicznie składniki, których zadaniem jest łagodzenie stanów zapalnych i kojenie wszelkich podrażnień; 
  • masło shea – składnik silnie odżywiający i wygładzający; 
  • kwas hialuronowy i kwas glicyryzynowy – optymalnie nawilżają nawet bardzo suchą skórę;

 

Jak działa Atelomaska na Noc?

Choć zazwyczaj maski i kremy na noc kojarzą się z ciężką formułą, nam udało się uzyskać konsystencję lekką, a jednocześnie bardzo bogatą w składniki odżywcze, regenerujące, detoksykujące i nawilżające. Dlatego nasza Atelomaska na Noc działa absolutnie rewelacyjnie – po kilku przespanych z nią godzinach użytkownik budzi się ze skórą wypoczętą, rozświetloną, zregenerowaną i znakomicie nawodnioną. Maska jest tak skuteczna, że nawet jeśli komuś zdarzy się zarwać noc i spać zbyt krótko, nie będzie widać po nim niedostatku snu. 

Uzyskanie tak spektakularnych efektów po przebudzeniu nie byłoby możliwe bez zastosowania w naszym kosmetyku oleosomowej, biomimetycznej bazy ciekłokrystalicznej, wykorzystywanej również w innym produkcie ze Złotej Linii Atelo, a mianowicie w Atelokremie MC2. Dzięki tej właśnie bazie możliwe jest stopniowe uwalnianie bioskładników oraz ochrona komórek przed wystąpieniem tak zwanego efektu Hayflicka i związanej z nim śmierci komórkowej, wynikającej z osiągnięcia limitu podziałów komórkowych. Tym samym Atelomaska na Noc COLWAY zapobiega starzeniu się. Jest to więc również produkt anti-aging. 

 

Dla kogo jest Atelomaska na Noc? 

Odpowiedź zawiera się w dwóch słowach: dla wszystkich w wieku 18+, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu nocy i potencjału snu na regenerację, odżywienie i zrelaksowanie skóry – szczególnie twarzy, szyi i dekoltu. Dedykujemy ją wszystkim zabieganym i dysponującym różną ilością czasu dla siebie, głównie osobom, których skóra jest zestresowana, zmęczona, pozbawiona blasku i witalności, z widocznymi objawami starzenia. Nasz produkt polecamy szczególnie do skóry twarzy, szyi i dekoltu, ponieważ w tych właśnie obszarach całonocna regeneracja jest najbardziej pożądana z uwagi na to, że skóra jest tutaj cieńsza niż w innych partiach ciała. Jednak Atelomaskę na Noc można zaaplikować na każdy obszar skóry, który potrzebuje regeneracji. 

Składniki zawarte w tym kosmetyku zostały dobrane tak, aby zaspokajały potrzeby różnych typów cer w różnym wieku – kobiet i mężczyzn. [Tak, Panowie, Atelomaska na Noc COLWAY jest dedykowana także Wam, szczególnie, jeśli niedosypiacie i prowadzicie intensywny miejski styl życia. O poranku po prostu zmyjecie maskę ze skóry podczas codziennego rytuału oczyszczającego twarz z resztek snu.] 

 

Jak stosować Atelomaskę na Noc?

Zastanawiacie się, dlaczego kosmetyk, który nawet w swojej nazwie ma informacje o tym, że jest maseczką kosmetyczną, my kwalifikujemy jako sleeping cream, a więc produkt o formule kremu? Otóż Atelomaska może być stosowana w zależności od potrzeb, kaprysów, posiadanego czasu jako krem na noc lub nadzwyczaj skuteczna maseczka nakładana na skórę na czas snu. Pamiętajmy, aby omijać okolice oczu przy nakładaniu kosmetyku. 

Kluczem do traktowania naszego produktu jak krem lub maskę jest grubość warstwy, którą nakładamy na skórę. Jeśli Atelomaska ma działać jak krem, nakładamy jej niewiele. Delikatnie rozprowadzamy produkt na skórze i wykonujemy przy tym subtelny masaż. Jeśli natomiast kosmetyk ten ma działać jako maseczka, wówczas wybraną partię skóry smarujemy nieco grubszą warstwą i pozostawiamy do wchłonięcia. 

Ponieważ każda skóra jest inna, dlatego nie ma wyznaczonej jednej uniwersalnej ilości Atelomaski na Noc do zaaplikowania. Porcję tę szacujemy sami, przeprowadzając prosty test: jeśli po 15 minutach od nałożenia grubszej warstwy kosmetyku na skórę wszystko uległo wchłonięciu, wówczas przy kolejnej aplikacji nakładamy nieco więcej produktu. Natomiast jeśli nie wszystko się wchłonęło (nadmiar usuwamy wacikiem), oznacza to, że następnym razem trzeba zaaplikować nieco mniejszą ilość maseczki. 

Po nałożeniu produktu idziemy spać, a rankiem – niezależnie od tego, czy potraktowaliśmy Atelomaskę jako całonocną maseczkę, czy jako krem na noc – zmywamy kosmetyk ze skóry, osuszamy ją delikatnie i aplikujemy ulubiony produkt do stosowania na dzień. 

atelomaska

100% regeneracji – rewelacyjne wyniki badań

Doskonała jakość produktu obroni się nawet na wymagających testach przeprowadzonych w certyfikowanym laboratorium i w badaniach aplikacyjnych z udziałem użytkowników w różnym wieku i o różnym typie skóry. Tak też stało się z Atelomaską na Noc COLWAY. Zerknijcie do zestawienia poniżej – potwierdza ono, że naprawdę warto przesypiać noce z tym kosmetykiem na skórze, aby cieszyć się znakomitym wyglądem o poranku. I to niezależnie od wieku, ponieważ produkt testowały osoby, z których najmłodsza miała 26 lat, a najstarsza – 62. Jeszcze jedna informacja, ważna szczególnie dla osób o cerze wrażliwej – otóż u żadnego z uczestników badania Atelomaska na Noc nie wywołała uczuleń, podrażnień czy przesuszenia skóry.

W świetle tak znakomitych wyników pytanie, czy warto kupić Atelomaskę na Noc COLWAY, staje się retoryczne. Bo jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że 100% użytkowników potwierdziło kluczowe właściwości tego produktu, odpowiedź może być tylko pozytywna. Potwierdza to zresztą dodatkowo bardzo wysoki odsetek osób, które po badaniu wyraziły intencję zakupu produktu – aż 92% probantów odpowiedziało, że kupiłoby bądź na pewno kupiłoby nasz sleeping cream i całonocną maseczkę w jednym.

Na koniec coś dla wciąż niezdecydowanych: 88% użytkowników uznało Atelomaskę na Noc COLWAY za produkt lepszy i zdecydowanie lepszy od innych podobnych produktów na rynku, a wszyscy docenili, że produkt ten bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania, ma dobrą konsystencję, przyjemnie się go aplikuje i jest komfortowy w użytkowaniu. 

tabela

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl