Promocje
Kolagen Colvita 60 kapsułek Colway
Kolagen Colvita 60 kapsułek Colway
197,00 zł 167,00 zł
szt.
Kolagen Colvita 120 kapsułek Colway
Kolagen Colvita 120 kapsułek Colway
387,00 zł 317,00 zł
szt.
Złoty zestaw Atelo Colway
Złoty zestaw Atelo Colway
668,00 zł 627,00 zł
szt.
Złoty zestaw Atelo Colway
Złoty zestaw Atelo Colway
668,00 zł 627,00 zł
szt.
Ganocord
Ganocord
287,00 zł 197,00 zł
szt.
Złoty zestaw Atelo Colway
Złoty zestaw Atelo Colway
668,00 zł 627,00 zł
szt.
Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nagrody i wyróżnienia

Z radością informujemy, że głosami konsumentów w ogólnopolskim badaniu opinii publicznej, w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020, marka COLWAY zajęła I. miejsce w kategorii „SUPLEMENTY DIETY – DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY POZASKLEPOWEJ”, uzyskując tym samym ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020!

Jesteśmy dumni, że COLWAY znalazł się na szczycie listy Laureatów tego prestiżowego rankingu. Jest to potwierdzenie, że nasze działania i obrana strategia, którą konsekwentne wdrażamy od niemal 17 lat, przynosi mierzalne efekty. Zaufanie Konsumentów co do jakości i skuteczności naszych Suplementów to najlepsze możliwe wyróżnienie na rynku. Zdobywając 1 miejsce w tym plebiscycie znaleźliśmy się pośród znanych i lubianych marek z wielu branż takich jak: Renault, BOSCH, Itaka, Warta, LG, Porta, DHL.

Pragniemy podkreślić, że to wspaniałe wyróżnienie to przede wszystkim zasługa naszych Menedżerów. To Ich sukces i zwieńczenie ogromnego zaangażowania w rekomendowanie Suplementów COLWAY.

 

Dziękujemy Wam, Menedżerowie COLWAY za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki!

PROGRAM KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI:
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, w którym o wynikach decydują  w 100% konsumenci. To oni w toku badań, obdarzając zaufaniem konkretne marki i produkty, decydują o przyznaniu złotego, srebrnego i brązowego godła Konsumencki Lider Jakości. Za każdym z tych godeł stoją rzeczywiste głosy klientów, konsumentów oraz ich zaufanie, dlatego są one wiarygodną gwarancją jakości, a także dodatkowym sygnałem dla rynku, iż produkty nimi sygnowane są godne uwagi i zainteresowania. Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

BADANIE KONSUMENCKIE:
W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikowani są Liderzy, ale też zbierana jest wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie to dostarcza wiedzy o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Badane są również skojarzenia konsumentów związane z markami. Każda kolejna edycja badania realizowana jest na coraz większej próbie badawczej. Ogólna próba badania w roku 2020 to aż 16 705 osób!

 

WYNIKI BADANIA:

W badaniu konsumenckim Marka COLWAY- jako Lider jakości, otrzymała największy procent wskazań – 42%, wyprzedając o 4 p.p. markę Herbalife (trzecie miejsce zajęła marka Calivita). Tym samym COLWAY uzyskało 1 miejsce i Złote Godło KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2020 w kategorii SUPLEMENTY DIETY (DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY POZASKLEPOWEJ).

W badaniu jakościowym konsumenci m.in. odpowiadali na pytanie: Co sprawiło, że wskazała/ł Pani/Pan markę COLWAY jako Lidera Jakości? Oto przykładowe wypowiedzi respondentów:

Produkty najwyższej jakości, naturalne składniki”

„Moja mama stosuje te suplementy, jest bardzo zadowolona z efektów”

„Wysoka skuteczność i zadowalające, szybkie efekty”

„Doskonałe produkty najwyższej jakości, używałam kilka z ich oferty, są świetne”

 

Cieszą nas również skojarzenia związane z naszą Marką. Dla konsumentów Suplementy COLWAY to: Naturalność; Szybkie efekty; Wysoka skuteczność; Zadowolenie.

W COLWAY nie spoczywamy na laurach. Nadal dbając o najwyższą jakość i skuteczność naszych Suplementów diety, będziemy już wkrótce poszerzać ich ofertę o kolejny rewolucyjny produkt, o czym niebawem Państwa poinformujemy.

 

Marka COLWAY została wyróżniona godłem Lidera Jakości 2018! 
Jakich odpowiedzi udzielali respondenci? 
Oto najczęściej pojawiające się wypowiedzi: 

 Produkty COLWAY są łatwo dostępne i przede wszystkim skuteczne. 

Wielokrotnie używałem produkty tej firmy i zawsze byłem z nich zadowolony, a przy tym zauważyłem całkowity brak efektów ubocznych. 

Znam bardzo dobre opinie na ich temat, polecam produkty COLWAY. 

Dobra jakość, dobre składniki, skuteczne produkty. 


DZIĘKUJEMY! 💙💙💙

 

Stała się rzecz duża. Kapituła Znaku „Najlepsze w Polsce” (dawniej „Dobre bo polskie”) – przy Towarzystwie im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu -  ogłosiła, że Colway ma odtąd prawo firmować tym prestiżowym znakiem swoje produkty i swoje usługi.

Na takie wyróżnienie terzeba sobie zapracować najlepiej kilkunastoletnią reputacją. Żadna firma nie otrzymuje go bez spełnienia warunków jakich towarzystwo to wymaga, a ilość firm jakie go dostają jest bardzo ograniczona najlepiej świadczy o tym regulamin: http://najlepsze-w-polsce.pl/najlepsze-w-polsce-regulamin  .


Wiecej informacji na temat tego prestiżowego znaczka znajdziesz na stronie: http://najlepsze-w-polsce.pl/

Uroczyste wręczenie naszej firmie tego znaku nastąpiło 2 maja podczas obchodów 10 Rocznicy Colway.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl