Promocje
Feel great Colway - zestaw kolagenowy colway
Feel great Colway - zestaw kolagenowy colway

671,40 zł

Cena regularna: 746,00 zł

szt.
EveryDay Care Pure - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care Pure - zestaw pielęgnacyjny colway

702,90 zł

Cena regularna: 781,00 zł

szt.
EveryDay Care Plus - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care Plus - zestaw pielęgnacyjny colway

781,20 zł

Cena regularna: 868,00 zł

szt.
EveryDay Care - Gold - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care - Gold - zestaw pielęgnacyjny colway

756,90 zł

Cena regularna: 841,00 zł

szt.
EveryDay Care - DNA - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care - DNA - zestaw pielęgnacyjny colway

783,90 zł

Cena regularna: 871,00 zł

szt.
Family Care set - zestaw pielęgnacyjny colway dla całej rodziny
Family Care set - zestaw pielęgnacyjny colway dla całej rodziny

1 093,50 zł

Cena regularna: 1 215,00 zł

szt.
Healthy Skin set - zestaw pielęgnacyjny colway
Healthy Skin set - zestaw pielęgnacyjny colway

775,80 zł

Cena regularna: 862,00 zł

szt.
Lifting set - zestaw pielęgnacyjny colway
Lifting set - zestaw pielęgnacyjny colway

1 044,00 zł

Cena regularna: 1 160,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nagrody i wyróżnienia

Z radością informujemy, że głosami konsumentów w ogólnopolskim badaniu opinii publicznej, w ramach programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020, marka COLWAY zajęła I. miejsce w kategorii „SUPLEMENTY DIETY – DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY POZASKLEPOWEJ”, uzyskując tym samym ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020!

Jesteśmy dumni, że COLWAY znalazł się na szczycie listy Laureatów tego prestiżowego rankingu. Jest to potwierdzenie, że nasze działania i obrana strategia, którą konsekwentne wdrażamy od niemal 17 lat, przynosi mierzalne efekty. Zaufanie Konsumentów co do jakości i skuteczności naszych Suplementów to najlepsze możliwe wyróżnienie na rynku. Zdobywając 1 miejsce w tym plebiscycie znaleźliśmy się pośród znanych i lubianych marek z wielu branż takich jak: Renault, BOSCH, Itaka, Warta, LG, Porta, DHL.

Pragniemy podkreślić, że to wspaniałe wyróżnienie to przede wszystkim zasługa naszych Menedżerów. To Ich sukces i zwieńczenie ogromnego zaangażowania w rekomendowanie Suplementów COLWAY.

 

Dziękujemy Wam, Menedżerowie COLWAY za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki!

PROGRAM KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI:
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, w którym o wynikach decydują  w 100% konsumenci. To oni w toku badań, obdarzając zaufaniem konkretne marki i produkty, decydują o przyznaniu złotego, srebrnego i brązowego godła Konsumencki Lider Jakości. Za każdym z tych godeł stoją rzeczywiste głosy klientów, konsumentów oraz ich zaufanie, dlatego są one wiarygodną gwarancją jakości, a także dodatkowym sygnałem dla rynku, iż produkty nimi sygnowane są godne uwagi i zainteresowania. Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

BADANIE KONSUMENCKIE:
W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikowani są Liderzy, ale też zbierana jest wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie to dostarcza wiedzy o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Badane są również skojarzenia konsumentów związane z markami. Każda kolejna edycja badania realizowana jest na coraz większej próbie badawczej. Ogólna próba badania w roku 2020 to aż 16 705 osób!

 

WYNIKI BADANIA:

W badaniu konsumenckim Marka COLWAY- jako Lider jakości, otrzymała największy procent wskazań – 42%, wyprzedając o 4 p.p. markę Herbalife (trzecie miejsce zajęła marka Calivita). Tym samym COLWAY uzyskało 1 miejsce i Złote Godło KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2020 w kategorii SUPLEMENTY DIETY (DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY POZASKLEPOWEJ).

W badaniu jakościowym konsumenci m.in. odpowiadali na pytanie: Co sprawiło, że wskazała/ł Pani/Pan markę COLWAY jako Lidera Jakości? Oto przykładowe wypowiedzi respondentów:

Produkty najwyższej jakości, naturalne składniki”

„Moja mama stosuje te suplementy, jest bardzo zadowolona z efektów”

„Wysoka skuteczność i zadowalające, szybkie efekty”

„Doskonałe produkty najwyższej jakości, używałam kilka z ich oferty, są świetne”

 

Cieszą nas również skojarzenia związane z naszą Marką. Dla konsumentów Suplementy COLWAY to: Naturalność; Szybkie efekty; Wysoka skuteczność; Zadowolenie.

W COLWAY nie spoczywamy na laurach. Nadal dbając o najwyższą jakość i skuteczność naszych Suplementów diety, będziemy już wkrótce poszerzać ich ofertę o kolejny rewolucyjny produkt, o czym niebawem Państwa poinformujemy.

 

Marka COLWAY została wyróżniona godłem Lidera Jakości 2018! 
Jakich odpowiedzi udzielali respondenci? 
Oto najczęściej pojawiające się wypowiedzi: 

 Produkty COLWAY są łatwo dostępne i przede wszystkim skuteczne. 

Wielokrotnie używałem produkty tej firmy i zawsze byłem z nich zadowolony, a przy tym zauważyłem całkowity brak efektów ubocznych. 

Znam bardzo dobre opinie na ich temat, polecam produkty COLWAY. 

Dobra jakość, dobre składniki, skuteczne produkty. 


DZIĘKUJEMY! 💙💙💙

 

Stała się rzecz duża. Kapituła Znaku „Najlepsze w Polsce” (dawniej „Dobre bo polskie”) – przy Towarzystwie im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu -  ogłosiła, że Colway ma odtąd prawo firmować tym prestiżowym znakiem swoje produkty i swoje usługi.

Na takie wyróżnienie terzeba sobie zapracować najlepiej kilkunastoletnią reputacją. Żadna firma nie otrzymuje go bez spełnienia warunków jakich towarzystwo to wymaga, a ilość firm jakie go dostają jest bardzo ograniczona najlepiej świadczy o tym regulamin: http://najlepsze-w-polsce.pl/najlepsze-w-polsce-regulamin  .


Wiecej informacji na temat tego prestiżowego znaczka znajdziesz na stronie: http://najlepsze-w-polsce.pl/

Uroczyste wręczenie naszej firmie tego znaku nastąpiło 2 maja podczas obchodów 10 Rocznicy Colway.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl