Promocje
Feel great Colway - zestaw kolagenowy colway
Feel great Colway - zestaw kolagenowy colway

671,40 zł

Cena regularna: 746,00 zł

szt.
EveryDay Care Pure - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care Pure - zestaw pielęgnacyjny colway

702,90 zł

Cena regularna: 781,00 zł

szt.
EveryDay Care Plus - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care Plus - zestaw pielęgnacyjny colway

781,20 zł

Cena regularna: 868,00 zł

szt.
EveryDay Care - Gold - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care - Gold - zestaw pielęgnacyjny colway

756,90 zł

Cena regularna: 841,00 zł

szt.
EveryDay Care - DNA - zestaw pielęgnacyjny colway
EveryDay Care - DNA - zestaw pielęgnacyjny colway

783,90 zł

Cena regularna: 871,00 zł

szt.
Family Care set - zestaw pielęgnacyjny colway dla całej rodziny
Family Care set - zestaw pielęgnacyjny colway dla całej rodziny

1 093,50 zł

Cena regularna: 1 215,00 zł

szt.
Healthy Skin set - zestaw pielęgnacyjny colway
Healthy Skin set - zestaw pielęgnacyjny colway

775,80 zł

Cena regularna: 862,00 zł

szt.
Lifting set - zestaw pielęgnacyjny colway
Lifting set - zestaw pielęgnacyjny colway

1 044,00 zł

Cena regularna: 1 160,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
ColMega – ALFA i OMEGA wśród suplementów diety COLWAY od 1 sierpnia już w sprzedaży!
ColMega – ALFA i OMEGA wśród suplementów diety COLWAY od 1 sierpnia już w sprzedaży!

 

Już niebawem oddamy w Wasze ręce nowy, wyjątkowy suplement diety – ColMegę, kolejny pionierski nutraceutyk w ofercie COLWAY. To prawdziwy przełom w długich poszukiwaniach polskich naukowców wysoko przyswajalnych, stabilnych kwasów omega o wysokiej kondensacji i idealnej czystości!

Polscy Prekursorzy

Pomysł nowej – lekkiej i czystej formuły kwasów z grupy omega 3, zrodził się dzięki nowemu spojrzeniu zarówno na profilaktykę, jak i na terapie w stanach chorobowych w aspekcie mechanizmów nieuchronnego starzenia się naszego organizmu na skutek uszkadzania komórek przez czynniki środowiskowe, żywieniowe, infekcje czy stres.

Autorytety naukowe z Uniwersytetu Wrocławskiego, przy współpracy z lekarzami, opracowali i opatentowali najnowszą technologię pozyskiwania w atmosferze beztlenowej BIOESTRÓW kwasów tłuszczowych omega 3 (ALA) – najczystszej, dostępnej obecnie na rynku postaci kwasów tłuszczowych omega 3. Oleje Omega stworzone przez badaczy, zdobyły prestiżowy tytuł „INNOWACJA”, a także złote i srebrne medale na targach innowacyjnych produktów i technologii w Genewie, Moskwie, Malezji i Brukseli.

Od teraz znajdziecie je w ofercie COLWAY w postaci unikalnego suplementu diety – ColMega.

Warto obejrzeć prezentację współautora tego projektu – dr n. med. Piotra Wysoczańskiego:

Unikalna forma produktu:

  • W ColMedze olej lniany – bogate źródło kwasów omega 3:6:9, występuje w postaci estrów o wysokiej czystości farmakologicznej, które w procesie estryfikacji zostały całkowicie pozbawione dwóch istotnych dla zwykłego oleju lnianego wad: nietrwałości i toksyn, które w naturze bronią roślinę lnu przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Unikalna forma estrów oleju lnianego sprawia, że ColMega to suplement diety świetnie przyswajalny i bardzo efektywny. Estry nie utleniają się tak szybko, jak zwykły olej lniany, a co najważniejsze – utrzymują się w osoczu przez 24h, a nie przez 3h, jak w przypadku tranu, czy zwykłego oleju lnianego – co ma ogromne znaczenie w prewencji chorób naczyniowych
  • Najwyższa możliwa technologicznie kondensacja kwasu ALA zawarta w każdej kapsułce ColMegi pozwala wykorzystać zdolność syntezowania przez nasz organizm kwasu α-linolenowego (ALA) do dokładnie potrzebnej mu ilości wszystkich kwasów wielonienasyconych!

Dlaczego to jest ważne?

Kwasy tłuszczowe stanowią podstawowy materiał budulcowy naszych komórek, tkanek i narządów. Zwłaszcza kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 mają bardzo istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie oraz kondycję organizmu człowieka na każdym etapie życia – od okresu prenatalnego do późnej starości.

Przede wszystkim są substratem strukturalnym fosfolipidów błon komórkowych. Odgrywają również rolę funkcjonalną. Biorą udział w metabolizmie komórkowym, odpowiedzialne są za przekazywanie sygnałów oraz mają wpływ na ekspresję genów.

Kwas alfa-linolenowy nie jest syntetyzowany przez organizm, co oznacza, że codziennie powinniśmy dostarczać go w naszym pożywieniu, co w obecnych realiach nie jest wcale takie proste. Dlatego

„Być albo nie być” kwasu alfa-linolenowego (ALA) w naszym organizmie zależy wyłącznie od nas!

Postaw na ColMegę!

Aby dostarczyć dzienną dawkę 2000 mg Omega-3 trzeba spożyć aż 6-8 łyżek świeżo wytłoczonego oleju lnianego – co stanowi prawie 2000 kcal, ale można też przyjąć 4 kapsułki ColMegi – wygodnie, optymalnie i z poczuciem, że dostarczamy sobie w pełni bezpieczną, bardzo czystą oraz wysoko przyswajalną formę kwasów omega.

Stanowi to 100% dziennego zapotrzebowania organizmu wg. wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia, EFSA oraz FDA. Ponadto taka ilość kwasów ALA może się przekonwertować do min 100-300 mg kwasów EPA/DHA, bez niebezpieczeństwa przedawkowania. Organizm sam przetworzy ALA w EPA/DHA – ale tylko tyle, ile go zabraknie w diecie. Na zdrowie. Na długo. Naturalnie!

ColMega już od 1 sierpnia w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl