KUPUJ KOLAGEN 10% TANIEJ!!!

KUPUJ KOLAGEN NATURALNY TANIEJ!!!

Co trzeba zrobić, aby uzyskać możliwość kupowania kolagenu z rabatem?

1. Należy zaakceptować formularz, który znajduje się w dole części strony

2. Jeśli chciał/a byś kupić kolagen taniej, po prostu się zarejestruj. Umożliwi to dokonanie zakupów z rabatem. Dzięki rejestracji otrzymasz swój unikalny kod rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupach kolagenu! W tym momencie na otrzymany kod będziesz mogła/mógł dokonać zakupu produktów. Otrzymany kod wprowadzamy w koszyku podczas każdych zakupów. Rabat ma charakter stały. Nie ma potrzeby generowania go powtórnie.

3. Stała aktywacja Twojego rabatu zostanie przypisana do Twojego konta, jeżeli zarejestrujesz się na strefacolway.pl . Jeżeli z jakiś powodów nie chcesz się zarejestrować na naszym sklepie, wprowadzasz otrzymany kod rabaotwy przy każdych zakupach.  Karta klienta uprawnia do zakupu wszystkich produktów kolagenowych ze zniżką od 10% do 42% na jej mocy. Nasz sklep już przy pierwszym zakupie oferuje niezwykle wysoki rabat 10% po wypełnieniu poniższego formularza.

Nie musisz dokonywać regularnych zakupów, kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz, Nie stajesz się dystrybutorem Colway ani nie musisz sprzedawać żadnych produktów innym osobom (chyba, że chcesz - gorąco namawiamy do polecania naszych produktów wśród rodziny i znajomych), Uprawnia Cię jedynie do nabywania produktów tylko w naszym sklepie strefacolway.pl po obniżonych cenach, Zniżkę dostajesz "dożywotnio" Im większe zakupy robisz, tym większe rabaty nabywasz. Nie masz przy tym żadnej presji czasowej, Twoje zakupy się sumują i nigdy nie przepadają, Wtedy kiedy przekroczysz pułap uprawniający Cię do kolejnej zniżki, po prostu ją dostajesz o czym Cię poinformujemy i twoje następne zakupy będą już realizowane z tą większą zniżką.

Poniżej prezentujemy pełną listę przysługujących Tobie rabatów:

10% po zgłoszeniu formularza uczestnika deklaracji rabatowej (już przy pierwszym zamówieniu),

34% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 3 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu),

38% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 6 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu),

42% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 9 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu).

Dzięki przystąpieniu do naszego programu rabatowego otrzymujesz na zawsze gwarancję niskich cen na produkty kolagenowe firmy Colway Sp.J. Uwaga: - program rabatowy dotyczy produktów dostępnych w naszym sklepie z oferty Colway Sp.J. Oferta produktów Colway International jest dostępna na naszej innej platformie i ma odrębny program rabatowy, - w przypadku korzystania z kodu rabatowego nie są udzielane jakiekolwiek inne promocje, - dzięki temu stajesz się naszym zaufanym klientem oraz otrzymywać będziesz od nas SPECJALNE OFERTY!

Zapraszamy do STREFY KOLAGENU COLWAYl!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl