Promocje
ZŁOTY ZESTAW ATELO COLWAY
ZŁOTY ZESTAW ATELO COLWAY
668,00 zł 627,00 zł
szt.
KOLAGEN COLVITA 60 KAPSUŁEK
KOLAGEN COLVITA 60 KAPSUŁEK
197,00 zł 167,00 zł
szt.
KOLAGEN COLVITA 120 KAPSUŁEK
KOLAGEN COLVITA 120 KAPSUŁEK
387,00 zł 317,00 zł
szt.
GANOCORD
GANOCORD
287,00 zł 197,00 zł
szt.
ZŁOTY ZESTAW ATELO COLWAY
ZŁOTY ZESTAW ATELO COLWAY
668,00 zł 627,00 zł
szt.
Produkt dnia
ATELOWODA KOMÓRKOWA 150 ml
ATELOWODA KOMÓRKOWA 150 ml
127,00 zł
szt.
KREM NA NOC BLUE DIAMOND CREAM 50 ml
KREM NA NOC BLUE DIAMOND CREAM 50 ml
287,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
COLWAY INTERNATIONAL SKLEP

Zacznij już dzisiaj! To takie proste.

Po pierwsze używaj produktów. Po drugie polecaj je innym. Po trzecie zapraszaj do współpracy swoich znajomych.

 

1. UŻYWAJ PRODUKTÓW

Marketing Partnerski Colway International to najbardziej naturalny biznes z jakim kiedykolwiek się spotkałeś. Nie musisz posiadać wykształcenia w dziedzinie marketingu, ani też być wybitnym sprzedawcą.

Wystarczy, że Ty i Twoja najbliższa rodzina zaczniecie używać produktów. Składaj zamówienia w wysokości 50 punktów zakupowych /PZ/ przynajmniej raz na cztery tygodnie. Takie zamówienie to zaledwie kilka produktów. A każdy z nich kupujesz z 25-40% rabatem! Dzięki naszym suplementom odzyskasz energię i poczujesz się dobrze. Używaj kosmetyków Colway International, wyglądaj i czuj się świetnie!

Kliknij poniżej w obrazek i zdobądź od 25%-40% Rabatu na produkty Colway International

 

 

 

 2. PREZENTUJ PRODUKTY I ZAPROŚ DO SWOJEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

Zacznij od stworzenia listy znajomych zawierającej co najmniej 30 nazwisk. Wypisz krewnych, przyjaciół, znajomych, koleżanki, kolegów i sąsiadów. Wszystkich, z którymi spotykasz się przy różnych okazjach.

Wybierz 5 osób, które lubią dobre kosmetyki, dbają o zdrowie, potrzebują dodatkowych pieniędzy lub szukają sposobu na życie. Skontaktuj się z nimi i podziel wrażeniami związanymi z używaniem produktów Colway International. Stale rozwijaj swoją listę znajomych. Bądź uważny. Wszędzie wokół Ciebie znajdują się osoby, które mogą stać się Twoimi klientami .

Zastosuj Formułę Sukcesu Colway International. Każdego dnia zapytaj przynajmniej 1 osobę: „Czy słyszałeś o luksusowych produktach Colway International?” Opowiedz o swoich ulubionych produktach i przekaż link do Twojego sklepu. Zapraszaj swoich klientów na prezentację organizowaną przez Twojego Lidera. Organizujcie wspólnie akcje prospectingowe przy okazji różnego rodzaju imprez, na których gromadzą się Twoi potencjalni klienci. Skorzystaj z pomocy osoby, która zaprosiła Cię do Colway International 

 

3. ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH DO WSPÓŁPRACY

Wybierz 5 kolejnych osób ze swojej listy nazwisk i zaproś je na prezentację biznesu Colway International. Umów się z nimi na indywidualne spotkanie lub wyślij link partnerski.
Podziel się po prostu informacją o tym, ile radości dało Ci przyłączenie się do firmy.

Wymień podstawowe korzyści. W 80% przypadków nie musisz prezentować planu finansowego, aby zachęcić kogoś do współpracy! Zadawaj pytania i słuchaj, czego potrzebuje Twój rozmówca. Szybko spostrzeżesz, że ludzie przyłączają się do Ciebie z różnych powodów. Niektórzy chcą po prostu kupować taniej luksusowe produkty Colway International. Inni dorobić do swojej pensji. Są też tacy, których zainteresuje program samochodowy, konferencja zagraniczna lub możliwość stworzenia własnego bezinwestycyjnego biznesu! Aby dowiedzieć się więcej, zapytaj osobę, która Cię zaprosiła do Colway International, o najbliższe szkolenie. Ludzie pracujący w zespole i wzajemnie się wspierający, osiągają swoje cele znacznie szybciej. Pracujmy razem. TOGETHER.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl